Copyright 2022 - Custom text here

Vizyon ve Değerler

Vizyonumuz: Yapı, insanların günlük hayatında her an etkileşim halinde oldukları oluşumlardandır. Her türlü yapının zemin ile etkileşim halinde olduğu gerçeği ile firmamız olarak üstlendiğimiz sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Önceliğimiz can güvenliği olmakla birlikte bilimsel gerçeklere dayanan, uygulanabilir ve ekonomik çözüm yöntemleri üretmektir. Yapı ve zemin güvenilirliği konusunda titiz çalışmalarımızla Türkiye’nin lider firması olmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz yaptığımız her işte en iyiye ulaşma isteğimizi arttırarak bize daha fazla sorumluluk yüklemektedir.

Değerlerimiz: İnşaat faaliyetleri ve kullanılabilir inşaat ömrü boyunca gereken öncelik sıralamasında insanların can güvenliği ilk sırada olmalıdır. Kurum olarak değerlerimizin başında can güvenliğine verdiğimiz önem yer almaktadır. Bu bilinçle öncelikle uygulamalarımız esnasında iş güvenliği kurallarını oldukça önemsemekteyiz. Aynı hassasiyetle yapı sonrasında da yapıdan faydalanacak herkes için güvenli bir yaşam ortamının sağlanması gerekmektedir. Ayrıca Alfa Yapı ve Zemin Mekaniği Laboratuvarı olarak bizden hizmet almak isteyen müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önem arz eden esaslardandır. Müşterilerimizin talep ve istekleri, güvenlik önceliği ile değerlendirilir ve uygun çözüm yöntemleri sunulur. Gerek yönetim gerek ise de koordinasyon ve teknik ekibimiz olarak yaptığımız işin öneminin farkında olarak kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Tamamladığımız başarılı işleri kararlı ve değişmeyen vizyonumuza borçluyuz.  

f t g m