Copyright 2022 - Custom text here

Çözüm Ortaklarımız

Başarılı projelerimizin arkasında güvenilir, güçlü ve kaliteli ortaklarımızla geliştirdiğimiz ilişkilerin önemi çok büyük. Üreticilerle direkt çalışmanın verdiği avantajları fırsat, deneyim ve katma değer olarak iş ortaklarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Temsil ettiğimiz hizmet zenginliğinin, laboratuar deneyimi ve kalitesiyle yorumlayarak sizleri bu sinerji ile tanışmaya davet ediyoruz.

Firmamız, köklü geçmişi ile geleceği yakalamayı hedefleyerek; yeni teknolojilerin takipçisi olma, dünya standartlarında hizmet ve çözümler sunma ilkelerimiz doğrultusunda zemin ve inşaat sektöründe müşterilerine “Çözüm Ortağı” aramaya ve olmaya devam etmektedir.

Hedefimiz, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

Uygunluk değerlendirme alanında global bir aktör olma vizyonumuz doğrultusunda hayata geçirilen Çözüm Ortaklığı yapımız ile Çözüm Ortaklığı hinterlandında yer alan şehir dışı ve yurt dışı hizmet bölgelerinde;

Uluslararası ulaşım, uzman eleman istihdamı, iş makinaları tedariği, konaklama vb. dolaylı maliyetler olmaksızın, Talepleri yerinde koordine edilen yerel uzmanlar tarafından karşılayarak, Hizmet sunumunda hızlı planlama ve eylem kabiliyeti ile faaliyet göstermekteyiz.

Proje Ofisleri; Mimar, Mühendisler; kentsel dönüşüm ile yeniden inşaa edilecek binaların projelerini yapabilir, danışmanlık hizmeti verebilirsiniz.

İnşaat Şirketleri;Kentsel Dönüşüm kapsamında kat karşılığı taahhüt inşaat yapım hizmeti verebilirsiniz. Yıllık inşaat hacminizi arttırabilirsiniz.

Yapı Denetim Şirketleri;kentsel dönüşüm ile yenilenecek binaların Denetim Hizmetlerini verebilirsiniz. 

f t g m